Фільтруючі елементи глибинного типу

Фільтруючі елементи глибинного типу
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M9770687
 
 

Опис Фільтруючі елементи глибинного типу

Фільтруючі елементи глибинного типу (гофровані, намотані термоскріплені, витягнуті з розплаву) призначені для попередньої та тонкої освітлючої очистки рідких та газоподібних середовищ, а також для захисту мембранних фільтруючих елементів (видалення механічних домішок, зниження біологічного навантаження). Глибинні фільтруючі елементи можуть застосовуватися в якості фінішних в тих випадках, коли  просто вимагається очистка середовища від часток більше певного розміру.

Глибинні фільтри, що забезпечують утримання часток від 0,5 до 100 мкм, виготовляються  з численних шарів волокнистих матеріалів - поліпропілену, скловолокна, целюлози, нержавіючої сталі. В залежності от товщини фільтруючого шару та ефективності матеріалу волокнисті глибинні фільтри затримують 95-99% всіх часток, розмір яких більше рейтингу фільтра.

Процес фільтрації відбувається, в основному, в глибині фільтруючого матеріалу за рахунок механічного утримання, а також механізмів адсорбції.

Глибині волокнисті фільтри можна порівняти  с об’ємним лабіринтним ситом, яке складається з надзвичайно дрібних комірок з надтонкими і безкінечно розгалуженими каналами.  Вони утворюють порожнинну структуру, рівну приблизно 70-85% від загального об’єму фільтра, що забезпечує високу здатність до утримання мікрочасток.

Різні зависи, мікроорганізми, колоїди, ліпіди затримуються проходячи  довгим шляхом цього лабіринту, причому механічна дія підсилюється адсорбційним ефектом, особливо в мікроскловолоконних матеріалах. На відміну від мембранних фільтрів глибинні характеризуються підвищеною грязеємкісттю  і ресурсом, так що їх участь необхідна практично в усіх технологічних схемах фільтрації.

Для високоефективної попередньої і освітлюючої фільтрації ми пропонуємо цілий ряд гофрованих волокнистих фільтрів на основі нетканих матеріалів з поліпропіленових волокон, скловолокна, нержавіючої сталі (спеченої або сітки).

Купити фільтруючі елементи глибинного типу можна, оформивши замовлення через кошик або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

Інші товари з розділу "Глибинні", які можуть вас зацікавити, можна подивитися тут.

Товари з рубрики - Глибинні

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ "Новафілтер Технолоджі": газові фільтри, фільтри лабораторні, фільтроутримувачі
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, пр. Григоренка, будинок 36-а., офіс 129
  • +38 (067) 32767XX

Сайти

Фільтрація плюс технології - фільтри для води, напоїв, газів, пару, фільтри для компресорів

Фільтрація плюс технології - фільтри для води, напоїв, газів, пару, фільтри для компресорів

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги