Тангенціальна фільтрація

 
Тангенціальна фільтрація - новітній метод фільтрації, який заключається у відділенні твердих частинок з рідин. Основними перевагами цього методу фільтрації є те, що відсутні відходи та відсутня необхідність в обслуговуванні. Також даний тип фільтрації застосовується в тих випадких, коли інші фільтри неефективні. 
В нашій компанії установка ультрафільтраційна та зворотний осмос є в наявності. Ультрафільтраційна технологія є сучасним методом розділення, що базується на фізичному принципі фільтрації через мембранну напівпроникну перетинку. Рушійною силою процесу є тиск. 
 Зворотньоосмотичні системи використовуються вже кілька десятків років для видалення розчинених у  воді домішок, однак, як і для будь-якого  мембранного процесу, що  стоїть в кінці технологічного ланцюжка
 
 
 
 
Пропонуємо Вам оптимальні умови співпраці, адже цінуємо кожного свого клієнта та націлені на довготривалі, взаємовигідні партнерські відносини. Оформляйте замовлення на сайті або ж телефонуйте за контактним номером і ми з радістю допоможемо Вам консультацією та підкажемо який товар підходить Вашим потребам.
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ "Новафілтер Технолоджі": газові фільтри, фільтри лабораторні, фільтроутримувачі
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, пр. Григоренка, будинок 36-а., офіс 129
  • +38 (067) 32767XX

Сайти

Фільтрація плюс технології - фільтри для води, напоїв, газів, пару, фільтри для компресорів

Фільтрація плюс технології - фільтри для води, напоїв, газів, пару, фільтри для компресорів

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги