Дихальні

 
Дихальний картриджний фільтр призначений для виключення потрапляння мікрофлори з оточуючого середовища в ємності при її випорожненні  і запобігання інфікування вмісту ємності при зберіганні. Крім того, вірно розраховані фільтри  захищають танки від вакуумування після гарячої пропарки. При  випорожненні  ємності повітря, яке проходить через фільтруючий елемент, очищується і потрапляє в ємність. При заповненні ємності повітря з надлишковим тиском проходить через фільтру­ючий елемент і викидається в атмосферу
Як правило дихальний фільтр складається з нержавіючого фільтротримача і мембранного гідрофобного фільтра. У випадку  роботи при високих температурах (ємність з водою для ін’єкцій) на фільтротримач додатково встановлюється нагрівальна  оболонка, яка підігріває фільтр і тим самим запобігає  утворенню конденсату на поверхні мембрани, а самі картриджі встановлюються у високотемпературному виконанні.
 
 
 
Наша компанія постачає для дихальних фільтрів корпуси-фільтротримачі, картриджі, нагрівальні сорочки з контролером підтримання температури, капсульні фільтри.
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ "Новафілтер Технолоджі": газові фільтри, фільтри лабораторні, фільтроутримувачі
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, пр. Григоренка, будинок 36-а., офіс 129
  • +38 (067) 32767XX

Сайти

Фільтрація плюс технології - фільтри для води, напоїв, газів, пару, фільтри для компресорів

Фільтрація плюс технології - фільтри для води, напоїв, газів, пару, фільтри для компресорів

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги