Очищення води для харчової промисловості

Практично в кожній сфері діяльності присутні суворі вимоги до водопідготовки. Очищення води – одне з основних завдань керівника компанії. Саме від якості використовуваної води залежить успішність і безперебійність роботи будь-якого виробництва.

Очищена вода на харчових підприємствах – запорука високої якості і безпеки товарів. У харчовій галузі промислова водопідготовка дозволяє поліпшити органолептичні властивості продуктів харчування і підвищити мікробіологічні та фізико-хімічні показники кінцевої продукції. Фільтри для харчової промисловості від ТОВ "Фільтрація плюс технології"  - це обладнання найвищої якості від провідних світових виробників. Наша компанія є офіційним представником та спеціалізованим дистриб’ютором відомого британського бренду в сфері фільтрації "Parker domnick hunter".

При виробництві продуктів харчування промислові фільтри для води очищають використовувану в якості сировини воду відповідно до високих вимог щодо якості і безпеки харчової продукції. Використовувані на підприємствах промислові системи водопідготовки підвищують конкурентоспроможність продукції на ринку і рентабельність підприємств. Окрім цього, вимоги ЄС до товарів, що експортуються з України, часто вимагають високу якість продукції, яка включає в себе і використання підготовленої води в технологічних процесах.
Промислова очистка води потрібна при виробництві таких продуктів:

  •     лікеро-горілчаних виробів та пива;
  •     молочних продуктів;
  •     бутильованої питної та мінеральної води;
  •     безалкогольних напоїв та натуральних соків;
  •     м'ясних та рибних продуктів, майонезу та цілого ряду інших продуктів харчування.

В процесі очищення води на виробництві потрібна її аерація – попередня підготовка води до фільтрування. В процесі аерації за допомогою накачаного компресором в окислювальний бак або аераційну колону повітря з оброблюваної середовища видаляються:

  • розчинений кисень;
  • метан;
  • аміак та сірководень.

Аерація запускає процес окислення розчиненого заліза і марганцю та значно покращує органолептичні властивості води.

Використовувані в харчовій промисловості системи водопідготовки – досить високопродуктивні і складні в технологічному плані системи. За допомогою промислових фільтрів для очищення води з середовища видаляються такі забруднення, як залізо, марганець, солі кальцію та магнію, різного роду органічні домішки і механічні забруднення. Крім цього, промислові фільтри для води застосовуються і для більш тонкого очищення.

Якщо Ви у пошуку якісних фільтрів для харчової промисловості, завітайте у інтернет-магазин ТОВ "Фільтрація плюс технології". Наша компанія надає повний перелік послуг, необхідних клієнту - починаючи від консультацій, вивчення особливостей технологічного процесу, підбору фільтрів, закінчуючи пуско-налагоджувальними роботами та навчанням персоналу замовника.