Особливості фільтрів мембранного типу

Мембранна технологія очищення води - це екологічний процес: при очищенні води методом зворотного осмосу не використовуються хімічні речовини і реагенти. Також можна виділити низьку енергозатратність процесу, і, як наслідок, прийнятну собівартість очищеної води. Крім того, жодна з масових і доступних технологій очищення питної води не може так само надійно гарантувати ступінь і рівень чистоти. Тому фільтри мембранного типу користуються найбільшим попитом.

Вважається, що мембранний фільтр для води купити здійснює грубий спосіб очищення води. Його задіюють, щоб очистити рідину, переважно воду, від різних шкідливих речовин. Основним елементом, що відповідає за фільтрацію, є мембрана. Розміри її пір можуть бути різноманітними, що безпосередньо позначається на якості проведеної очистки. Всі забруднення покидають воду, що пройшла фільтрацію, оскільки вони не зможуть пройти крізь мембрану і затримуються. В результаті людина отримує очищену воду. Мембрана здатна видаляти з рідини різні забруднення і віруси, але при цьому зберігати корисні властивості і необхідні мікроелементи.

Фільтри мембранного типу - це далеко не нова технологія. Історія їх починається ще в ХІХ ст. Тоді перші фільтри робили на основі клітковини, проте, з якихось причин дана система так і не змогла тоді отримати належного поширення. І лише в 60-х роках минулого століття інженери розробили нову мембрану. Це прообраз того, чим користуються сьогодні.

Відмінності між подібними мембранами полягають в розмірах пір, а також в конструкції.

Мембрана для мікрофільтрації. У системах цього типу розміри мікроскопічних отворів можуть варіюватися від 0, 1 до 1, 0 мкм. Ці вироби використовуються в пристроях очищення першого рівня. Вони очищають воду від тих з'єднань, які роблять воду каламутною. Даний вид фільтрувальних мембран - не що інше, як підготовчий рівень. Тільки після цього можна переходити до більш тонкої очистки. Часто це рішення використовують, коли необхідно обробити стічні води.

Ультрафільтраційна мембрана може мати пори, розмір яких коливається від 0, 02 до 0, 1 мкм. На цьому етапі з води забираються всі колоїдні частинки і різні високомолекулярні речовини. Крім того, даний фільтр відмінно справляється з бактеріальними забрудненнями. Єдиний нюанс - цей виріб не в силах прибрати солі. Найчастіше ці рішення використовуються на очисних спорудах промислових масштабів. Також їх можна знайти і в побутових фільтрах, де допускається вміст у воді солей.

Нанофільтраційні мембрани мають пори від 0, 001 до 0, 02 мкм. Ці елементи відповідають за пом'якшення дуже жорсткої води. Дана мембрана може утримувати в своїх порах хлороорганіку і частки важких металів. Якщо говорити про рівень очищення від важких металів в процентному відношенні, то система здатна утримувати їх лише 30%. Але при цьому дана нанофільтраційна деталь майже повністю пропускає розчинені солі.

Зворотньоосмотична мембрана має найдрібніші розміри - вони можуть коливатися від 0, 0001 до 0, 001 мкм. Виріб має високі селективні властивості і створено таким чином, щоб видаляти практично всі забруднення, домішки, шкідливі речовини, які люди вживають разом з водою. Ця мембрана здатна пропускати гази і невелика кількість солей. Якщо необхідно відфільтрувати морську воду, то система фільтрації води з цими елементами дозволяє опріснить її на 97%. Процес очищення за допомогою даних мембран веде до того, що практично повністю нейтралізуються солі, віруси, різні бактерії, нафтопродукти і багато іншого.

Очисні системи, виконані із задіянням мембранних фільтрів, дуже часто використовуються в побутових умовах, а також з метою отримання максимально чистої води, використовуваної в промисловості або медицині. Подібні системи нерідко задіюються для виконання опріснення морської води або очищення стоків. Представлена система може бути застосована і в надзвичайних ситуаціях, при цьому її ресурс функціонування дозволяє користуватися трековими мембранами багаторазово.

Якщо Ви досі шукаєте де купити якісні фільтри мембранного типу, ласкаво просимо на сайт ТОВ "Новафілтер Технолоджі". Компанія надає повний перелік послуг, необхідних клієнту - починаючи від консультацій, вивчення особливостей технологічного процесу, підбору фільтрів, закінчуючи пуско-налагоджувальними роботами та навчанням персоналу замовника.