Ультрафільтрація води: принцип роботи та чим відрізняється від зворотного осмосу

Споживання чистої води без домішок - одна з головних умов здорового функціонування організму людини. Проте, в теперішній час отримати якісну та чисту воду не так просто. Так, звичайно, існує безліч різноманітних компаній, які постачають бутильовану воду нібито з відмінними характеристиками, проте в її якості не можна бути впевненим на 100%, а також постійні покупки води задоволення недешеве як і для звичайних людей, так і для різноманітних підприємств. В такій ситуації все більше людей дивляться в сторону систем, які самостійно очищують воду.  Ефективним обладнанням є саме установка ультрафільтраційна.

Ультрафільтрація - технологія мембранного очищення, що полягає у проходжені рідини під тиском через систему мікроскопічних мембран, завдяки чому відбувається процес очищення від бруду. Пори мембрани є дуже маленького розміру, тому через неї не можуть пройти наступні елементи:

- патогенні організми, яйця глистів та грибки;

- колоїдні частинки глини;

- окиснене залізо, водорості.

Можна виділити наступні області застосування ультрафільтраційного обладнання:

1. Обробка поверхневих вод. Ультрафільтрація забезпечує високу якість питної води при мінімальних експлуатаційних затратах.

2. Обробка та вторинне використання побутових стічних вод. У світі поширюється тенденція повторного використання стічних вод, а не скидання їх у відкриті водойми. За допомогою ультрафільтрації воду можна повторно використовувати у промислових цілях.

3. Обробка промивних вод піщаних фільтрів, що дозволяє підвищити ступінь використання води на 99,8%.

Перевагами використання ультрафільтрації є:

- висока ефективність при досить низькому тиску;

- проста автоматизація;

- тривалий термін служби мембранних елементів;

- компактний розмір.

Ознайомившись з принципом роботи ультрафільтрації, можна сказати, що він дуже схожий з дією зворотного осмосу. І для ультрафільтрації, і для зворотного осмосу використовуються мембрани. Розмір мембран в зворотному осмосі значно менші, ніж в ультрафільтраційних установках. Можна зробити висновок, що він більш ефективний у процесі фільтрації, адже затримує менші частинки. Проте поряд з більшою ефективністю стоїть і набагато вища ціна, тому необхідно обирати обладнання відповідно до своїх потреб та можливостей.

Ультрафільтраційну установку та зворотний осмос Ви можете придбати в компанії Новафілтер Технолоджі, що пропонуємо своїм клієнтам виключно якісну техніку за доступною ціною. В компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які є професіоналами своєї справи і з радістю допоможуть Вам підібрати обладнання для Ваших потреб.