Про Нас

Хочете купити фільтр очищення повітря, фільтр тонкої очистки газу? А можливо вас цікавлять біогенератори?

 

Тоді ласкаво просимо!

ТОВ "Фільтрація плюс технології" є офіційним представником та спеціалізованим дистриб’ютором відомого британського бренду в сфері фільтрації "Parker domnick hunter".

"Parker domnick hunter" - це, в першу чергу, - інноватор, що займається розробкою технологічних рішень в області фільтрації рідин, газів, компресорного повітря та генерації азоту, а також постачанням високоякісного фільтраційного обладнання в Україну.

Підприємство "Фільтрація плюс технології" працює з організаціями, що представляють фармацевтичну, харчову та хімічну промисловість. Постійними замовниками компанії є провідні виробники лікарських препаратів, побутової хімії, рослинного масла, соків, напоїв, пива, кисломолочних продуктів.

Фільтрація - це особливий процес, тому вимоги до обладнання пропорційно високі. За роки своєї роботи компанія стала гідним та впевненим у собі конкурентом на українському ринку, надійним партнером для підприємств й кваліфікованим фахівцем-консультантом для клієнтів.

Працюючи з компанією "Фільтрація плюс технології", Ви отримуєте:

 Інноваційність, втілену в практику: кожен фільтр, будь то фільтр очищення повітря, фільтр тонкої очистки газу, біогенератори, - це серйозна розробка та високі стандарти виробництва.

 Мультифункціональність: робота в широкому ринковому секторі, розширення можливостей за рахунок поповнення асортименту фільтрів.

 Гнучкість співробітництва: ми прислухаємося до своїх постійних клієнтів та намагаємося завжди пропонувати альтернативні варіанти співпраці.

 Швидке та якісне виконання замовлення.

Виходячи з побажань замовника та конкретних умов виробництва, ми пропонуємо:

• фільтри для очищення, стабілізації та стерилізації рідин;
• фільтри для попередньої та стерилізуючої фільтрації газів;
• фільтри для видалення вологи, масла та частинок з компресорного повітря;
• фільтри для адсорбційної доочистки вуглекислого газу;
• газогенератори азоту та водню (промислові та лабораторні);
• прилади перевірки цілісності фільтрів;
• нестандартне обладнання (СІП-мийки для фільтрів, обладнання для пропарювання і стерилізації ємностей, системи автоматичного управління процесом фільтрації).

Компанія надає повний перелік послуг, необхідних клієнту - починаючи від консультацій, вивчення особливостей технологічного процесу, підбору фільтрів, закінчуючи пуско-налагоджувальними роботами та навчанням персоналу замовника.

Якщо Вас зацікавила продукція ТОВ "Фільтрація плюс технології" - фільтр очищення повітря, фільтр тонкої очистки газу, біогенератори чи будь-яка інша продукція і ви бажаєте отримати більш повну інформацію про можливості пропонованого обладнання, зв'яжіться зі спеціалістами компанії в будь-який зручний для вас спосіб.

Великий каталог продукції представлений ТУТ.

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ "Новафілтер Технолоджі": газові фільтри, фільтри лабораторні, фільтроутримувачі
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, пр. Григоренка, будинок 36-а., офіс 129
  • +38 (067) 32767XX

Сайти

Фільтрація плюс технології - фільтри для води, напоїв, газів, пару, фільтри для компресорів

Фільтрація плюс технології - фільтри для води, напоїв, газів, пару, фільтри для компресорів

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги